Branche

E-commerce Marketing

Slimme e-commerce marketing die meer bouwt dan alleen omzet

Marketing is an essential part of a well-running e-commerce business. Research shows that 70% of online shoppers purchase from a webshop they recognize. (Emerce, 2023) Furthermore, you need to drive visitors to your webshop. But it doesn't stop there, because without online conversion optimization, these visitors are not likely to convert.

Lees meerLaat nu een scan maken →
Kaarten & Atlassen
EMS (European Merchant Services)
MIM Amsterdam
Studio Noos
Lakwerk
Fabfabrics
Verbeterhaar
Swan and the People
SHYFT Microdosing
SMPL Skin
Alpaca Loca
Noorderbloemen
Neeve
L'Atelier
Kroonluchter [BIJWERKEN]
Het Ancker
Eurvin
Dappermaentje
Bigen - Hoyu
Bamboo basics

Wat we doen voor e-commerce merken

We werken met e-commerce teams die op zoek zijn naar optimalisatie, schaalbaarheid en structurele groei. Dit zijn de problemen die we vaak tegenkomen:

Table 1
Growth cycle Probleem Onze oplossing
SEO Overmatige afhankelijkheid van Meta of Google Ads maakt je kwetsbaar voor stijgende kosten. SEO-content, organische productpagina’s en e-mail flows bouwen aan eigen kanalen die niet afhankelijk zijn van advertentieplatforms.
SEA Veel budget gaat verloren aan brede targeting of niet converterende traffic. Campagnes gebaseerd op customer segmentation, productfeeds, shopping optimalisatie en zoekintentie.
Social Ads Je draait ad hoc campagnes zonder funnel, retentie of storytelling. Funnelstrategieën gericht op elk stadium van de klantreis – van awareness tot herhaalaankoop.
Data & Analytics Je hebt data, maar doet er weinig mee. Duidelijke dashboards, klantsegmentaties, funnelanalyses en KPI-rapportages die écht inzicht geven in groei- en margepotentie.
CRO Veel mensen bekijken je producten, maar kopen niet. CRO-audits, A/B-testen en optimalisatie van landingspagina’s, checkouts en trust-elementen.
Website Je shop is traag, onduidelijk of mist merkbeleving. Technische optimalisatie, UX-design en merkconsistentie voor hogere conversie en een betere klantervaring.
Social Media

Je plaatst content zonder plan of lijn.

Contentkalender op basis van het 3H-model (Hero, Hub, Help) en formats die converteren.
Content Marketing Je content voelt losstaand en mist een duidelijke link met je customer journey. Strategie, productie en distributie van content die verkoopt én je merkverhaal versterkt – van blogs tot productvideo’s.
Branding & Design Je concurreert vooral op prijs, niet op merk. Merkpositionering, visuele stijl en branded content die jouw productcategorie domineren.
Organic Social Je volgers zijn niet loyaal en engagement is laag. Merkcampagnes, UGC, story-driven formats en community building op TikTok en Instagram.
E-mail
Je doet weinig aan retentie of klantrelatie. E-mailfunnels, automatiseringen, exclusieve klantacties en herhaalcampagnes die je CLV verhogen.
Sales Je focust vooral op acquisitie, niet op klantwaarde. Een marketing- en salesfunnel die alle touchpoints samenbrengt – voor hogere conversie, retentie én marges.

Zo helpen wij e-commerce merken groeien

Bij Baas & Baas geloven we dat e-commerce marketing méér moet zijn dan acquisitie. Met onze Growth Cycle-aanpak werken we aan duurzame groei: schaalbaar, data-gedreven en merkversterkend. We adviseren, optimaliseren en versterken jouw team waar nodig, zodat jij kunt sturen op rendement en merkwaarde.

Wij werken met groei-gedreven e-commerce merken die snappen dat je meer nodig hebt dan alleen een paar advertenties. Onze Growth Cycle-aanpak zorgt voor balans tussen performance én branding. Zo zet je elk kanaal in voor de juiste fase van je klantreis en bouw je aan een winstgevend merk op lange termijn.

Zie jij een match?

Bij Baas & Baas geloven we dat marketing pas écht werkt als beide kanten er vol voor gaan. Wij matchen met ambitieuze teams die hun groeiplannen willen versnellen met slimme, creatieve marketing. Wij leveren geen losse campagnes of snelle trucs, maar een marketingaanpak die stevig staat en resultaten blijft opleveren.

Daarvoor is meer nodig dan alleen budget. Onze beste samenwerkingen ontstaan met organisaties die betrokken zijn, meedenken en samen met ons bouwen aan duurzame groei: dát zijn de matches waar wij warm van worden.

Sluit dit aan bij jullie ambities en hebben jullie de middelen, de tijd én de mindset om het waar te maken? Dan zou dit zomaar het begin kunnen zijn van een sterke samenwerking.

Vraag een gratis branche scan aan

Benieuwd hoe jouw webshop presteert? Met onze gratis branche scan brengen we je marketing in kaart. Van SEO en campagnes tot e-mailflows en content. Je krijgt praktische inzichten waarmee je direct aan de slag kunt, zonder verplichtingen.

Laat nu een scan maken  →

What we did for others

30 minuten consult

Vrijblijvend sparren over jouw groeikansen in e-commerce? Boek een gratis gesprek.

Bekijk wanneer Sander beschikbaar is  →

Sander Baas
Eindbaas bij Baas & Baas

FAQs

Werken jullie samen met onze interne marketeers?

Graag. Wij vullen je team aan met strategie, executie of optimalisatie, afhankelijk van wat er nodig is. Geen concurrentie, maar versterking.

Hoe snel zie ik resultaat?

Afhankelijk van je doelen en startpunt. Sommige campagnes verbeteren we binnen weken, SEO en retentie bouwen we op voor de lange termijn. We rapporteren en evalueren continu.

Wat maakt Baas & Baas geschikt voor e-commerce marketingteams?

We combineren strategisch advies met operationele expertise. Je krijgt geen standaard agency, maar een kritische sparringpartner die werkt vanuit data, merk en funnel.

Kunnen jullie onze bestaande campagnes verbeteren?

Absoluut. We starten met een audit van je advertenties, content en website en komen met scherpe optimalisaties op basis van data en benchmarks.

Werken jullie met tools als Klaviyo, Shopify, Channable of GA4?

Ja. We zijn thuis in het e-commerce ecosysteem en werken met tooling zoals Klaviyo, Channable, Meta Ads Manager, GA4, Shopify en WooCommerce.

Wat onze klanten over ons zeggen

5 sterren op basis van tientallen waarderingen
Julien Dijkslag , Maart, 2023

Baas & Baas bedankt voor de goede service 🙌. Tot de volgende keer 💪🏼

Rogier van Kralingen , December, 2023

Geeft perspectief en uitstekende service, vooral in tijden waarin marketing overweldigend kan zijn.

Sol Wortelboer , Februari, 2024

Uitstekende samenwerking, geweldige service en communicatie met een goed product tot gevolg. Grote bazen :)

Heleen Spruijt , Februari, 2020

We zijn superblij met het eindresultaat van onze webshop neeve.com en vinden de samenwerking met Baas & Baas erg goed. De lijnen zijn kort waardoor er snel én efficient geschakeld kan worden.